EÜAŞ HES Özelleştirmeleri Yatırım Danışmanlığı Hizmetleri Tanıtım Dokümanı ve EÜAŞ HES Ön Analiz Raporu

-APLUS Enerji’nin 2016 Yılı EÜAŞ HES Özelleştirmeleri Yatırım Danışmanlığı Hizmetleri Tanıtım Dokümanı ve EÜAŞ HES Ön Analiz Raporu yayımlandı. Detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

-Türkiye Elektrik Piyasasında elektrik dağıtım şirketleri ile başlayan, küçük ve büyük HES portföyleri ve linyit santralleri ile devam eden özelleştirme süreci, 2016 yılında EÜAŞ HES portföyleri ile devam etmektedir.

APLUS Enerji olarak 2009 yılından bu yana uzmanlaştığımız piyasa tahminleri, işletme rejimi optimizasyonu. fizibilite ve finansal modelleme çalışmaları ile siz değerli yatırımcılara ve kreditörlere 2015 yılında EÜAŞ HES özelleştirmeleri sırasında vermiş olduğumuz desteği 2016 yılı EÜAŞ HES üretim varlıklarının özelleştirilmesi sürecinde de devam ettirmekten büyük memnuniyet duyacağız.

Aşağıdaki linklere tıklayarak sizler için hazırladığımız ve özelleştirme projelerinde verdiğimiz hizmetlere ilişkin detaylı bilgiler içeren tanıtım dokümanı ile özelleşecek EÜAŞ HES portföyü için oluşturduğumuz ön-değerlendirme raporuna ulaşabilirsiniz. Gönderdiğimiz dokümanlar ve bu süreçte sizlere verebileceğimiz hizmetlerle ilgili olarak herhangi bir sorunuz olması halinde bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

EÜAŞ HES Özelleştirmeleri Yatırım Danışmanlığı Hizmetleri Tanıtım Dokümanı
EÜAŞ HES Ön Analiz Raporu

Leave a Reply

Back to top