Aplus Energy Institute

Aplus Energy Institute

APLUS Energy Institute Eğitimleri
Risk Yönetimi ve Portföy Optimizasyonu Eğitimi & Piyasa Beklenti Anketi Raporları

APLUS Energy Institute, APLUS Enerji Yatırım Teknoloji Danışmanlık bünyesinde 2014 yılında faaliyetlerine başlayan ve düzenli olarak gerçekleştireceği eğitimler, seminerler ve beklenti anketi çalışmaları ile enerji piyasasının nabzını tutmanıza yardımcı olmayı amaçlayan bir kurumdur.

APLUS Energy Institute çatısı altında yıl boyunca belirli aralıklarla enerji piyasasındaki gelişmelere dair beklentileri ölçmeyi, bu beklentilerin piyasadaki fiyat oluşumu ile arz-talep dengesini nasıl etkileyeceğini sizlerin değerli katkılarıyla belirlemeyi hedeflemektedir.

14 Nisan 2014 tarihinde Hilton Bosphorus Harbiye Otelinde, APLUS Enerji Yatırım Danışmanlık kurucu ortaklarından Dr. Ahmet Cihat TOKER, Ozan KORKMAZ ve danışmanlık departman yöneticisi; Erdem SEZER eğitmenliğinde ‘’RİSK YÖNETİMİ ve PORTFÖY OPTİMİZASYONU’’ eğitimi gerçekleştirilmiştir. Bu eğitim kapsamında Piyasa katılımcılarının 2014-2015 yıllarındaki aylık elektrik fiyat öngörülerini tespit etmek amacıyla ‘Enerji Piyasası Fiyat Beklentileri’ üzerine hazırlanmış ve eğitim süresinde anket sonuçları katılımcılarla paylaşılmıştır.

Aplus Energy Institute | E-Posta Üyeliği

Eğitim ile ilgili detaylara ulaşabileceğiniz haber bültenine ulaşmak ve gelecek eğitimlerden haberdar olmak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Ad Soyad (*)

Eposta (*)

İlgi Alanları
 Teknoloji Geliştirme Enerji Piyasaları Kişisel Gelişim Danışmanlık Diğer

Back to top