Çözüm Ortaklarımız

Çözüm Ortaklarımız

YPUYapı Proje Uygulama
APLUS Enerji’nin iştiraki olan Enerji Merkezi firmasının %50 ortağıdır. YPU, proje, yapım ve süreç yönetimiyle, müşterilerinin hayatlarını kolaylaştıran bir şirkettir. YPU’nun amacı; Türkiye’de ve dünyada inşaat ve yatırım sektörlerinin önde gelen firmalarıyla yaptığı çalışmalarla her geçen gün daha büyük ölçekli projelere imza atmaktır. Konut, turizm, alışveriş merkezi ve teknik özellikli çok sayıda ve farklı dalda projeyi başarı ile tamamlayan YPU; Yeni Kentsel Tasarım Alanları, Kentsel Dönüşüm Alanları, Çok Kullanımlı Merkezler, Uydu Kent ve Toplu Konut Projelerinde yoğun olarak yer almaktadır. Türk yatırımcılarla olduğu kadar yurt dışı yatırımcılarla da stratejik güçbirliği yapmak prensibimiz olmuştur.


COOPBahçeşehir Üniversitesi – COOP Programı

“CO-OP” (Cooperative Education) Üniversite – İş dünyası işbirliğine dayalı bir eğitim modelidir. CO-OP, öğrencinin lisans eğitimi sırasında bir iş yerinde çalışmasına dayalı bir eğitimdir.
Amaç; eğitim ile çalışma hayatını bütünleştirmektir. CO-OP Eğitimi’yle çalışma hayatına hazırlanan öğrenciler bu sayede mezun olduktan sonra iş yerindeki öğrenme süresini en aza indirirler. CO-OP kesintisiz bir çalışmadır ve tek bir iş yerinde tamamlanır. CO-OP çalışmasının süresi en az 3 ay, en fazla 9 aydır.
CO-OP Nasıl İşler?
Lisans düzeyinde üniversitenin herhangi bir bölümüne kayıtlı, çalışmak isteyen öğrenciler, CO-OP yapmak üzere CO-OP Direktörlüğü’ne başvurur. Öğrencinin CO-OP başvuru koşullarını sağlıyor olması öğrencinin CO-OP çalışması için seçileceği anlamına gelmez. Adaylar arasından not ortalaması, ders başarısı ve diğer kriterler baz alınarak, CO-OP çalışması yapmak üzere uygun bulunanlar seçilir. Okurken partner firmalarımızda çalışan öğrenciye COOPER adı verilir. Seçilen öğrenciler CO-OP Direktörlüğü tarafından belli bir hazırlıktan geçirildikten sonra firmalara iş görüşmesi yapmak üzere gönderilir. CO-OP çalışması yapacak COOPER, yapılacak görüşme sonucunda firma tarafından seçilir.

Back to top