DNV KEMA

Enerji talebinin arttığı bir dünyada, DNV KEMA’nın, enerjinin uygunluğu, gerçekleştirilmesi, sürdürülebilirliği ve maliyetinin uygunluğu ve süreç ve ürünlerle ilgili durumlarda önemli rolü bulunmaktadır. DNV KEMA, olanakları ve uzmanlığını kullanarak, müşterilerine risk, performans ve kalite yönetimi alanlarında değer katmaya çalışmaktadır.

30’un üzerindeki ülkede, 2300’ün üzerinde uzmanla, DNV KEMA, güvenli, gerçekçi, verimli ve temiz bir enerji geleceği için küresel bir geçişi yönlendirmektedir. Şirketin genel merkezi Arnhem, Hollanda’dadır. DNV KEMA, DNV Group’un üç şirketinden biridir, diğerleri DNV Denizcilik ve Petrol&Gaz ve DNV İş Sigortası’dır.

DNV, denizcilik ve enerji sektörleri odaklı, risk yönetimi hizmetlerinin tedarikçisidir ve yüksek riskli endüstrilerde büyük oranda hizmet vermektedir. Tüm dünyadan etkililer ve şirketler, DNV’ye bağımsız değerlendirme, teknoloji uzmanlığı ve kalite, güvenlik, bütünlükten taviz vermeyen, paydaşlarına güven veren özelliğinden dolayı güvenmektedirler. 1864’te kurulan DNV, Oslo,  Norveç merkezli, 100 ülkede 300’ün üzerinde ofisi bulunan küresel ağlı, bağımsız bir kuruluştur.

www.dnvkema.com

Projeler

  • SCADA/DMS/OMS ihalesi ve teknik şartname danışmanlığı projelerinde stratejik ortaklık,
  • OSOS ihale ve teknik şartname danışmanlığı projelerinde işbirliği,
  • Türkiye Elektrik Piyasası OSOS yatırım uygulamalarında Avrupa İcra ve Kalkınma Bankası desteğiyle fizibilite çalışması
Back to top